HAKKIMIZDA

1997 yılın bu güne içinde bulunduğum prefabrik yapı sektöründe gerek sıfır, gerek 2. El ürünlerle Hizmet veren bir çok firmada farklı görevlerde bulundum.16 senelik bilgi ve birikimime siz dostlarımın da desteğini ekleyerek 2013 yılında kendi firmam olan NUR PRERABRİK şirketini kurdum.İnşallah bu güne kadar verdiğim hizmetleri memnuniyetinizi artırarak devam ettireceğim. Müşteri Memnuniyetini esas alarak çalışan firmamız müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli Çözümler sunmaktadır.

Firmamız prefabrik konutlar, Şantiye binaları ,Sosyal tesisler,hastane , ofis ve yaşam konteynerleri yapılar üretmektedir.

Hakkımızda

NUR PREFABRİK yüksek kalite standartlarından ödün vermeden , binanın yapılacağı doğa koşullarını göz önünde bulundurarak uzman ekibimiz ile sizlerin Hayallerinizi önce projeye sonra hayata geçirir. Yüksek kalite ve profesyonel inşaat anlayışıyla uzun Yıllar kullanılacak yaşam alanları inşa eder.

Türkiye nin büyüyen prefabrik yapı sektöründe kaliteli ve Güvenli hizmetin öncüsü olmayı hedeflemektedir. Yenilikçi mimarı anlayışıyla projeler üzerinde müşteri istekleri doğrultusunda değişiklikler yapabilmektedir. Saygılarımla

ERCAN ALTINTAŞ